Засос на соску, як прибрати?

Багатьом жінкам часто доводиться стикатися з такою проблемою, як засос на грудях, який виникає в результаті розриву дрібних капілярів і судин. Засос має яскраво-червоний відтінок і може супроводжуватися больовими відчуттями. Що робити, якщо ви виявили засос на соску, як прибрати його в домашніх умовах?

Народні засоби.

Найбільш поширений спосіб швидкої ліквідації гематом – це прикладання льоду до ушкодженої ділянки шкіри, але у випадку з жіночими грудьми дана методика протипоказана. Холод може завдати тільки шкоди, оскільки молочні залози дуже чутливі до температурних перепадів. Для вирішення проблеми краще скористатися наступними методами:
• примочки з соку часнику чи цибулі – ефективний засіб для усунення засосов, оскільки містяться в часнику і цибулі фітонциди сприяють зменшенню синця;
• компреси з тертої картоплі – непоганий спосіб вирішення делікатної проблеми;
• листя подорожника добре усувають запалення – прикладайте їх протягом дня до ушкодженої ділянки;
• сік алое володіє відмінним протизапальну і загоює ефектом.
Перераховані вище методи допускається використовувати тільки в тому випадку, якщо гематома не супроводжується болем та іншими неприємними явищами. Що робити, якщо у вас болить засос на соску, як прибрати його, не зашкодивши при цьому власного здоров’я? Для цієї мети рекомендуємо використовувати аптечні препарати.
«Рескінол» – безпечний і ефективний бальзам
Якщо потрібно терміново прибрати засос в області соска – скористайтеся натуральним бальзамом «Рескінол». У його складі присутні природні компоненти (мед, прополіс, масла і вітаміни), що прискорюють процес кровообігу і сприяють швидкому відновленню структури шкірних покривів. Для прискорення загоєння наносите бальзам на «мітку» рясним шаром.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ