Засоси на шиї, як прибрати?

Перш ніж перейти до питання позбавлення від засосов, необхідно знати кілька важливих відомостей про природу їх походження. Засоси - це підшкірні крововиливи, викликані легкої травмою - укусом або затяжним поцілунком. Засоси мають непривабливий вигляд, і їх часто доводиться маскувати під одягом, шарфом або пасмом волосся. Чоловіки часто використовують для маскування гематом звичайний пластир. Подібні шкірні дефекти проходять самостійно протягом двох тижнів, але що робити, якщо у вас свіжі засоси на шиї, як прибрати їх швидко і без особливих зусиль?

Лікування гематом на шиї в домашніх умовах
Вас турбують засоси на шиї, як прибрати такі дефекти на ніжною і тонкою шкірі? Ви можете скористатися будь-яким з нижчеперелічених народних методів:
1. Прикласти на кілька хвилин до ушкодженої ділянки розрізану навпіл цибулину або свіжовичавлений цибулевий сік. Але пам’ятайте, що довго тримати цибулю на шкірі не рекомендується, щоб уникнути утворення опіку.
2. Усунути дефект можна також за допомогою розрізаного навпіл молодої картоплі, який потрібно прикласти до шкіри на 15-20 хвилин.
3. З проблемою також допомагає впоратися настоянка з листя алое або йодна сітка.
Але як бути, якщо ви пізно помітили засос? Адже народні методи ефективні тільки при свіжих гематомах. У складних ситуаціях можуть допомогти аптечні мазі, креми і бальзами, як серед величезного асортименту вибрати кращий засіб?
«Рескінол» – високоефективний препарат від засосов
«Рескінол» – це унікальний бальзам, створений на основі природних компонентів (меду, прополісу, цілющих масел і вітамінів). Цей препарат сприяє звуженню судин і поліпшенню циркуляції крові, що в підсумку дозволяє швидко позбутися від засосов будь-якої тяжкості. Просто рясно змастіть бальзамом травмовану ділянку, і позитивний результат не змусить себе чекати.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ