Загоюча мазь від тріщин на сосках

Будь-яка здорова жінка має можливість годувати свого новонародженого малюка молочком. Однак бувають ситуації, коли мамі доводиться відмовитися від природного вигодовування і малюка переводять на дитячі суміші. Причиною цього стають тріщини на сосках, які нерідко призводять до запальних процесів.

Чому пошкоджується сосок?

Основними і головними причинами є неправильне прикладання немовляти до грудей, а також застосування Догляду коштів, які сушать шкіру і знижують її еластичність в результаті порушення водно-жирового балансу. Сприяти утворенню тріщин також може насильницьке відібрання соска у малюка.
Ще однією причиною виникнення травм є гіповітаміноз, коли в організм матері не надходять необхідні мікроелементи.
Загоєння ран

трещины на сосках мазь

У профілактичних цілях рекомендовано застосовувати мазь від тріщин на сосках або масляний розчин вітаміну А. Для полегшення больового синдрому можна користуватися спеціальними силіконовими накладками.
Важливо правильно навчитися годувати свою дитину, так як неправильне смоктання буде далі провокувати появу тріщин.
Для того щоб почати медикаментозне лікування, жінка повинна звернутися до лікаря, який виявить причини недуги і призначить необхідні препарати. Гінеколог після огляду випише засоби для пом’якшення шкіри грудей і загоєння ран.
Швидко позбутися тріщин допоможе «Рескінол дитячий». Бальзам, що містить вітамін Е, різні цілющі і мінеральні масла є гіпоалергенним. Препарат не токсичний, не має побічних ефектів. Володіючи відмінним регенераційні дією, «Рескінол» створює невидиму плівку, захищаючи сосок.
Важливим є відсутність гормонів та антибіотиків, тому його не потрібно змивати. Він ідеально підходить годуючої матусі, як лікувальна мазь від тріщин на сосках. На пошкоджену ділянку рекомендується щодня наносити препарат після закінчення годування.

РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС В СОЦ МЕРЕЖАХ